České štýlové výrobky z dreva

Výrobky z dreva sa vždy těšiyl veľkej obľube. Pre svoju príjemnú vôňu, trvanlivosť, prírodný vzhľad a schopnosť dodať interiéru jedinečný štýl. Keď sa kvalitný materiál, smrekové, borovicové alebo dubové drevo, spojí s pôvodnou stolársku technológiou s veľkým podielom ručnej práce, potom vzniknú krásne kúsky, ktoré Vám radi predstavia v každej predajni s masívnym nábytkom.

 

Ekologický a zdravotne nezávadný

V bohatom sortimente obchodov s masívnym nábytkom nájdete drevené skrine, skrinky, komody, bielizníky, knižnice, postele, rovnako ako celodrevené príborníky, konferenčné stolíky, stoly a stoličky. Jedná sa o ekologické, zdravotne nezávadné výrobky, vyrábaný s povrchovou úpravou špeciálnym prírodným voskom na báze rastlinných olejov a voskov, čo zaručuje ich krásny vzhľad a odolnosť voči vode, ale aj domácim chemikáliám, ako je káva, čaj, kola alebo víno. Povrch je hebký na dotyk a ľahko sa udržiava. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup