Co říkají na astrologii personalisté?

Napsat dnes vlastní rukou životopis, pracovní pohovor vést na téma rodina anebo si přizvat k pohovoru zkušeného astrologa? Dnes je všechno možné, a až s překvapením, narazíme při výběru budoucího zaměstnance ze strany personalistů na ledacos. Jak může rozbor data narození ovlivnit člověka? Může, neboť léty prověřený astrologický postup tady byl už dávno před námi. A rozhodně to není jen o magii, ale spíš o přírodních zákonech.

Vybírat jednatele firmy podle hvězd?

Často někdo odpovídá na položenou otázku: „Nevím, je to ve hvězdách.“. Už naši předkové věděli, že astrologie napomáhala pochopit některé zákonitosti a úkazy, které byly na první pohled neviditelné či nepochopitelné. Kdybychom se třeba už při výběru obchodního partnera řídili partnerským horoskopem, věděli bychom dopředu, jak se v různých situacích zachová a jakým způsobem bude v budoucnu jednat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup