Dlouhá životnost všech dílů

Stavebnicový systém, který si můžete velice pohodlně nainstalovat i u vás doma. Komín nerezový https://www.kominycz-eshop.cz/kominove-doplnky, který je tvořený stavebnicovým systémem si můžete snadno postavit i ve vašem domově. Jde o materiál, který se vyznačuje dlouhou životností a také vysokou odolností. Vydrží teploty až 600°C. Celý systém je navíc velice variabilní a můžete jej využívat nejenom u kotlů, ale i krbů, kamen nebo přetlakových spotřebičů. Speciální ušlechtilá ocel navíc zaručí vysokou bezpečnost. Zároveň ale stavebnicový systém zaručí snadnou manipulaci, takže nic složitého na výstavbu.

Založení je na teleskopickou patu

Můžete si také zvolit výšku od 50 mm do 600 mm. Tento prvek zajistí, že si můžete navolit i výšku T-kusu. Podle potřeby a nastavení spotřebiče můžete výšku měnit a nastavit si ji přesně tak, jak je potřeba. Zaručujeme vysokou odolnost proti korozi. Zasunutí jednotlivých dílů do sebe je velice jednoduché, zvládnete jej i pohodlně sami doma. Vhodné pro všechny typy paliv. Můžete čímkoliv topit či zatápět, tyto systémy jsou vhodné pro jakékoliv použité palivo.