Dobrá dostupnost pro ubytování

Hodláte-li strávit romantický víkend ve dvou a Vaším cílem je hlavní město, proč by oním kýženým místem nemohla být právě Praha 8? Vždyť ubytování nemusí být jen v centru, možná budete překvapeni, jak výborná dopravní obsluha zde je. A pokud přijedete vlastním vozem, nebojte se o dobré parkování. Pro naše hosty máme vlastní parkoviště. Pokud to v hlavním městě neznáte, nebojte se, že byste naši adresu museli dlouho hledat, dostanete se k nám přímo z dálnice D8.

Pohodlí v pokojích

A když už hotel Prahanaleznete, stejně příjemné jako doprava je i prostředí a vybavení pokojů. Pokud máte rádi pohodlí a hodláte víkend prolenošit, budete spokojeni. Každý pokoj je vybaven vlastním televizorem, na kterém bez problémů naleznete programy v češtině, kromě ní ale i v mnoha dalších jazycích. Až Vás již omrzí sledování televize, můžete si trochu zasurfovat na internetu, který je ve všech našich pokojích snadno dostupný, a když navrch máte rádi, je-li pokoj zařízen nejen prakticky, ale také krásně, budete u nás spokojeni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup