Hypotéka bez doložení příjmu rozhodně stojí za zvážení

Tento produkt je doopravdy hodně zajímavý. Výše Vaší mzdy v tomto případě doopravdy nikoho nezajímá. Dobře si však zvažte, zda se v tomto případě obrátíte na Vaši banku nebo konečně vyzkoušíte nebankovní sektor. V bance totiž můžete narazit na hodně nevýhodné podmínky. Důvod je jasný. Banky jsou při půjčování peněz hodně opatrné. Pokud od Vás nějakou důležitou informaci nezískají, okamžitě se to promítne do výše úroku. Zvažte tedy profesionální nebankovní společnosti, které Vás nebudou okrádat.

Tento finanční produkt Vám usnadní cestu k vysněnému vlastnímu bydlení

Nenechte si vzít Váš sen o vlastním bydlení. V bance jste si však připadal jako malý kluk, který má v pokladničce pár korun a chce mnohem víc. Přístup Vašeho osobního bankéře se Vám vůbec nelíbil. Složité papírování Vás okamžitě odradilo od dalšího jednání. Tady už Vás nikdo nedostanete. Nejspíš zamíříte na nebankovní trh, který si všichni Vaši kamarádi pochvalují. Hypotéka bez doložení příjmu je Vaše poslední šance. V bance však tento produkt vychází hodně nevýhodně. Musíte to zkusit jinde.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup