Mějte jen kvalitní pracovní obuv

Mějte vždy jen kvalitní obuv a nedovolte, aby se vám stal v práci nějaký úraz na noze. Pokud hledáte opravdu bezpečné obutí, které vám navíc bude velmi slušet, tak si vybírejte pracovní obuv právě v našem e-shopu. Společnost Brudra nenabízí samozřejmě jen pracovní obuv, ale v podstatě kompletní oblečení pro pracovníky a pro vaše zaměstnance. V případě větší objednávky máte k dispozici množstevní slevy. V současnosti navíc probíhá velký jarní výprodej, což nemůžete propásnout.

Ochranné pracovní pomůcky

Ochranné pracovní pomůcky a pracovní obuv jsou velmi důležitou součástí práce. Pokud jste dobře chráněni, tak se nemusíte obávat o zdraví svých zaměstnanců, ani sama sebe. Jestliže se vám nedaří sehnat kvalitní sady rukavic, přileb, montérek, nebo pracovních bot, což takhle navštívit naše internetové stránky, které jsou roztříděny podle jednotlivých kousků oděvu a obuvi, případně dalších pomůcek. Montérky máme v podobě kompletů, ale také kalhoty a blůzy zvlášť, nebo slušivé čepičky. Přejete-li si na své pracovní oděvy potisk, stačí oslovit naše grafiky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup