První příznaky


Všimli jste si v poslední době problémů, které se u Vás dříve nevyskytovali? Ať už jste byli na záchodě a všimli jste si krvavé stolice nebo Vás bolí místa v oblasti konečníků, rozhodně to začněte řešit. Kvůli hemoroidům se Váš život může dočasně změnit, budete si muset dát nějaká omezení, ale hlavně to bude bolet. Takže pokud jste si všimli některého z příznaků, navštivte naše internetové stránky, kde se určitě dobře orientujete a vyznáte a kontaktujte nás. Na první sezení u našich proktologů, kteří pracují na klinikách, které sídlí v našem hlavním městě a v Brně, se nebudete muset nijak připravovat. Prostě přijdete a s naším profesionálem přes tyto problémy si promluvíte a vymyslíte řešení, které je pro Vás výhodné.

Co doporučujeme a naopak nedoporučujeme po zákroku

Po zákroku, který podstoupíte, rozhodně nepijte alkohol, nedělejte žádné sporty, při kterých dochází ke zvyšování nitrobřišního tlaku a nejezděte na kole, motorce nebo na koni. To vše po dobu 5 – 7 dní. A co byste měli dělat? Rozhodně dodržujte pitní režim, jezte zdravě a pravidelně sprchujte oblast konečníku. Jestli tyto pravidla budete dodržovat, kvůli hemoroidům, vše se zahojí během pár dní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup