S věkem potíží přibývá

Čím jste starší, tím hůře se cítíte. Někdy až máte pocit, že s přibývajícími roky to stojí čím dál tím více za houby a že by snad bylo nejlepší, kdybyste umřel ještě relativně mladý, protože pokud byste se opravdu něčeho nechtěl ve svém životě dočkat, tak to je stav, kdy se ze samostatného člověka stane troska neschopná samostatného pohybu, kterou musí ostatní krmit, umývat, oblékat a chodit s ní na záchod a bůh ví kam všude ještě. Takový život už podle vás není k žití. Nicméně v současnosti jste na tom naštěstí ještě o mnoho lépe.

Toto vám ještě scházelo

Ale to věčné chození na záchod, to vás ubíjí. Vždyť to není normální, abyste chodil na toaletu každých patnáct minut a stejně tak dlouho tam pobýval. S takovou strávíte polovinu svého zbývajícího života na záchodě, a to nejsou nijak lákavé vyhlídky. Budete si muset co nejrychleji opatřit co nejlepší a co nejspolehlivější léky na prostatu, které vám stoprocentně zaberou, abyste se těch nepříjemností s konečnou platností zbavil, protože byste nerad skončil s plenami v kalhotách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup