Teplá večeře každý den

Zpravidla vaříte ráda a vlastně vám ani nic jiného nezbývá, protože je potřeba, abyste vaši početnou rodinu nějak nasytila. Přes den se všichni najíte ve školních jídelnách anebo v pracovních kantýnách, ale večer, večer máte na starost upokojení prázdných žaludků a kručení v břiše vy. A snažíte se o to, aby byla na stole nějaká teplá večeře, neboť takto jste na to byla zvyklá z domova i vy, a navíc jste přesvědčena o tom, že vydatná teplá večeře je zdravější než jen obyčejný chleba s máslem a s něčím navrch.

Občas to prostě nejde

Jenže čas od času se stane, že prostě za nic na světě nemáte ani nejmenší chuť nic vařit. Anebo přesněji řečeno, vy zkrátka nemáte nejmenší chuť dělat vůbec nic. A zpravidla to bývá tím, že máte v práci celý den honičku a jste tak utahaná, že už byste snad nezvládla zapnout ani sporák. A to ještě mimo večeři musíte zkontrolovat dětem úkoly a vypravit je do postele. Takže vám zbývá jen jediné řešení, jak dát celou situaci do pořádku a teplou večeři přeci jen zajistit a tím řešením je rozvoz pizzy Praha. A i když moc dobře víte, že pizza není zrovna nejzdravější jídlo pro děti, tak faktem je, že ji děti milují.

3a-728x90.gif
Teplá večeře každý den
Ohodnoťte příspěvek
polstarek-k-narozeninam.jpg