Úniková hra aktivuje vaše mozkové buňky

Slyšeli jste někdy o zábavě, která nese název úniková hra? Tato aktivita je v poslední době velmi oblíbená, protože spojuje hned několik atraktivních vlastností. Člověk při této zábavě pocítí nejenom adrenalin, ale také bude muset silně přemýšlet. To vše navíc v týmu, který může mít klidně jenom dvě nebo čtyři osoby. Podstatou této aktivity je pak dostat se z místnosti v časovém limitu. Háčkem je však způsob, jakým je možné se z této místnosti dostat. Musíte totiž řešit hádanky, rébusy či různé další zámky, které vám budou postupně otevírat z uzavřeného prostoru. Pokud to navíc zvládnete v časovém limitu, je výhra vaše.

Proč tento specifický typ zábavy?

Lidé chtějí zažívat různé vzrušení, kdy právě vzrušení z pocitu v uzavřené místnosti bývá zpravidla jedno ze silnějších. Je to dáno nutností vyřešit veškeré hádanky, které vám Escape room Praha připraví. Pakliže k tomu přidáte nutnost pracovat v týmu, zábava přijde sama a vy z ní budete mít opravdovou radost. Je totiž zábava zcela jiného ražení, než na kterou jste byli do současné doby zvyklí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup