Urobte miesto hrochom

Detske skrine väčšinou nemávajú špeciálne priehradky pre obrie plyšové hrochy, však aj s tým by malo usporiadanie priestorov pre ukladanie oblečenie pre potomkov do ich izby počítať. Počet poličiek je menší ako v šatníkových priestoroch, pretože sa sem musí zmestiť veľké koše a boxy na stavebnice, plyšáky a ďalšie hračky. Pre väčšie ratolesti zase môžeme použiť police vyrobené pre uskladnenie CD diskov s hudbou a počítačovými hrami

Učí ich samostatnosti

Rovnako tak ako dospelí, aj potomkovia potrebujú dostatok úložného priestoru pre všetky svoje oblečenie a veľa ďalších vecí. V izbe by tak rozhodne nemali chýbať detske skrine. Ide o veľmi praktický kus nábytku, ktorý chráni oblečenie pred prachom a slnkom a má aj výchovnú funkciu – naučí potomka ukladať veci na svoje miesto a udržiavať tak v izbičke poriadok. Tento kus nábytku má v izbe našich ratolestí svoje nezastupiteľné miesto. Dáva potomkom priestor, kam si môžu ukladať svoje oblečenie a učia ich tak samostatnosti. Ratolesť sa bude len ťažko učiť svoje veci upratovať a dávať na určité miesto, keď bude mať spoločnú komodu s rodičmi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup