Vaše povedená rekonstrukce bytu bude zařazena do celostátní soutěže

To je moc dobrá zpráva. Velké poděkování však patří především schopnému architektovi a profesionální stavební firmě. Ti mají na luxusní proměně největší podíl. Váš domov se kompletně celý změnil. Největší zásahy byly v koupelně a v obývacím pokoji. Tady se několik dnů bouralo a stavělo. Konečně máte v koupelně vysněnou prostornou vanu a obývací pokoj je spojen s kuchyňským koutem. Věříte, že by Váš interiér mohl mít v soutěži úspěch. Výhra by se Vám hodila. Peníze by byly ve Vašem případě zaručeně investovány do nových doplňků, kterých není nikdy dost.

V interiéru se architektům podařilo vytvořit vzdušný prostor

Přesně to jste potřebovali. Nesnášíte mále kamrlíky, ve kterých se člověk nemůže ani normálně protáhnout. K životu potřebujete nutně prostor. Teprve potom se Vám dobře dýchá a žije. Vaše zbrusu nová domácnost je okouzlující. Všude je dostatek volného místa a rekonstrukce bytu nebyla ani nijak výrazně nákladná. Vybrali jste kvalitní stavební firmu, která odvádí dobrou práci a neokrádá zákazníky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup