Způsob, jak být k ostatním lidem asertivní

http://www.motivp.com/default.aspx Někteří lidé mají v sobě dar, díky němuž dokážou správně komunikovat. Je to zkrátka v nich a Vy víte, že před Vámi stojí vyrovnaný a sebevědomý jedinec, který Vám vše řekne narovinu. Jestliže na sobě pozorujete, že jste se takto nenarodili a máte nějaké komunikační nedostatky, můžete se na nás obrátit a zakoupit si náš virtuální on-line kurz, který Vám ukáže jak na to. Zabráníte tak tomu, že byste ve společnosti lidí neprosadili Vás názor. Také se nestane, že by s Vámi někdo manipuloval, protože mu dáte jasně najevo, že jste sebejistí a nenecháte, aby Vás někdo zneužíval. Asertivita je v životě člověka opravdu neocenitelná a brzy pochopíte, jak moc Vám tyto dovednosti dokážou zlepšit život.

Díky našemu kurzu získáte i licenci

Když absolvujete jiné kurzy, musíte se dostavit v určitý čas na určité místo. Nevíte ale, zda se budete schopni na výklad patřičně soustředit. To je výhoda on-line kurzů. Které si můžete pustit v pohodlí domova ve chvíli, kdy víte, že je to efektivní a Vy se na celý program budete soustředit.