Hadí kámen jako šperk

Existuje mnoho různých drahých kamenů nebo minerálů, které působí velmi zajímavě a navíc, kdo věří v jejich ochrannou nebo léčivou moc, tak jsou pro takové lidi další zvláštností, která jim pomáhá překonávat překážky. Tentokrát se podíváme na serpentinit, kterému se rovněž říká hadí kámen. Především má ochrannou vlastnost a již podle názvu můžete tušit, že se bude jednat o ochranu před jedovatými živočichy, hady, štíry nebo pavouky a podobnými zvířaty. Nicméně jeho zbarvení je tak nádherné, že se skvěle hodí na výrobu rozličných šperků a dekorací.

Věci mezi nebem a zemí

Těžko se dá porozumět duchovnímu světu, přesto lze čerpat od někoho, kdo má již zkušenosti. Serpentinit pomáhá rovněž při různých meditacích a také hlubokých duchovních prožitcích. Jeho světle zelený odstín údajně pomáhá se spojením andělského průvodce. Rovněž dává jakousi formu kontroly nad vlastním životní cestou, čímž dokáže vyrovnat mentální a emociální nerovnováhu. Žlutá barva je další možnou variantou tohoto kamene a skvěle vynikne v podobě zajímavých šperků a dekorací.