Překvapení, které udělá radost

Tentokrát se ohlédneme za ruční výrobou, která spočívá tak trochu v drátkování a propojuje v podstatě dekoraci s životním posláním. Jedná se o stromečky štěstí, které mohou mít různou velikost, ale hlavně také se nabízí v různém barevném provedení. To jim zaručí jemné a malé drahé kameny nebo vzácné minerály. Tromlované kamínky si můžete vybrat podle barev, ale také podle druhu, což je pro někoho daleko důležitější, zvláště pokud věří v nadpřirozenou moc těchto lesklých skvostů.

Dárek pro každou příležitost

Stromečky štěstí nemusí být příliš velké, a přesto vykouzlí úsměv na tváři. Jsou skutečně velmi jedinečné. Díky pevnému podstavci se dají umístit na kterékoliv místo, kde rozzáří každý prázdný prostor. Výběr stromečků štěstí je skutečně bohatý, jelikož existuje poměrně velké množství jednotlivých druhů kamenů, které se na jejich ozdobu použijí. Nicméně není problém si objednat i velký strom, který může přesahovat dokonce půl metru do výšky. Přirozeně je třeba počítat s větším prostorem pro tento nádherný přírodní skvost. Opět není problém si zvolit různé kameny.