Minimalismus je krásný

Jsou lidé, kteří mají rádi moderní stavby a minimalistické zařízení. Nepotrpí si na načančanosti a drží se hesla, že skutečná krása se skrývá v jednoduchosti. O to více si tito lidé zakládají na kvalitním zařízení a vybavení, takže v jejich pojetí jednoduchý interiér zároveň působí maximálně exkluzivně.

Domov vytváří detaily

Na druhou stranu jsou lidé, kteří si naopak potvrdí na různé doplňky a drží se hesla, že domov vytváří detaily. Tito lidé si pořizují do domácnosti celou řadu zdánlivých zbytečností, které ovšem v celkové kompozici vypadají velmi útulně. Lidé mají různý vkus, ale celá řada lidí má jedno společné a to, že se rozhodnou chránit svůj domov prostřednictvím dřevěných oken, která vypadají úžasně a báječně v jakémkoli interiéru a pomáhají k vytvoření atmosféry domova.