Môžete svoje auto vylepšiť?

Mysleli ste niekedy na to, čo je najlepšie pre vás alebo pre vaše auto? Verte tomu, že nech sa deje čokoľvek, práve vaše auto by malo byť niečo, na čom bude záležať, a to nielen preto, lebo vás všade odvezie. To sú princípy, ktoré proste nemôžete nijakým spôsobom dostať z hlavy, ale aj keď pre vás auto nie je priorita, mali by ste sa na to pozrieť inak. Mali by ste to vidieť ako možnosť, ako príležitosť, vďaka ktorej bude všetko len podľa vašich predstáv a podľa toho, čo si vy sami naplánujete. Nebojte sa povedať, čo naozaj chcete. Nebojte sa to ukázať a dokázať všetkým okolo vám.

Kolesá sú dôležité

Aj keď nie ste „autíčkar“ môžete sa zaujímať o to, prečo sú vaše kolesá to najlepšie, čo je pre vás dôležité. Verte tomu, že niekedy je to najlepšie, čo môžete urobiť presne to, čo sa od vás očakáva. Verte si a verte aj veciam, ktoré vidíte. Aj sa chcete zamerať na kolesá, tak sa zamerajte na disky oz. Nielen, že sú naozaj veľmi praktické, vyzerajú aj tak dobre, že nebudete veriť, že patria vášmu autu. Verte tomu, že na tom záleží.