Napětí v kraji Moravie

Tentokrát nezavítáme na výlety po památkách České republiky, abychom se podívali, co se vlastně zde děje za podivuhodné příhody. Nicméně v naší republice zůstaneme, avšak u nového a jak se zdá velmi úspěšného neziskového projektu, který úzce souvisí se známými postavičkami Pokémonů. Do tohoto amatérského projektu se zapojilo aktivně třicet lidí, kteří nadabovali sérii malých seriálů.  Pokémon Moravia nevyniká nijak složitou animací, netrvá příliš dlouho, ale skutečně vystihuje pěkně děj. A je rozhodně na co se dívat, až se chvílemi zatají dech, jak celý souboj dopadne.

Tragické události mají řešení

Parta přátel se vydává na cestu, která bude samozřejmě propletena nejen dobrodružstvím, ale především napínavým dějem. Budou svádět tvrdý boj s nadpřirozenými bytostmi, které zde chtějí vše zničit, předně posílit moc ďábelského Pokémona. Jenomže jak to bývá, nikdo netuší, kde se skrývá. To samozřejmě není jediné napětí, při kterém se zatají dech. Pokémon Moravia je seriál, který zaujal a jak se zdá i jeho sledovanost neustále roste. Není divu, vždyť příště bude jiná zajímavá epizoda.