Podle vašeho gusta

Dejte vašemu automobilovému miláčkovi nový vzhled a nový kabát! Navíc se můžete odlišit od těch ostatních, monotónních barev, které má každé vozidlo. To vaše může být třeba neonové, růžové nebo křiklavě zelené. A to právě i tehdy, když si ho ladíte do tunningového stylu. Nebojte se ničeho, nebuďte fádní a vsaďte na originalitu, která zakryje případné nedostatky, které se pod to po ještě nějakých opravách dají schovat a zamazat.

Jako kdybyste jeli v novém

Koupili jste si vašeho nového mazlíčka na silnice, byl za opravdu skvělou cenu a má všechny jízdní vlastnosti, které jste preferovali, aby měl. Jenže ta barva, ta vám prostě nesedí. A už jste ho kupovali s vidinou toho, že využijete autofólie Brno a změníte si barvu k obrazu svému, jak se tak říká. Vyberte si z nabídky různých barev, aby to sedělo vašemu stylu a aby se vám jezdilo jako v bavlnce. Samozřejmě, že vy zevnitř nevidíte, jakou máte zvenku barvu. Ale je to výhodné i třeba z hlediska odrazu slunce a světla. A důležité také je, abyste udělali dojem, obzvlášť, pokud ho chcete udělat třeba na ženy, které se rády budou vozit vedle vás.