(S)Prosté tipy a triky do postele

Milování s Vaší partnerkou je krásné. Vzrušující, skvostný. Ale přece jen tomu stále něco chybí. Nějaká ta sladká tečka. To pravé velké vyvrcholení. Bez toho to prostě není to pravé ořechové. Bez toho je to jen pouhý sex. Dejte tomu tu pravou vášeň. Jak se postarat o to, aby i ženy měly od sexu vše, co si zaslouží a co chtějí. Nenechávejte tuto výsadu jen mužům. Uvidíte, že život pak bude jednodušší. Přečtěte si jak na orgasmy, všech typů.

Není jen jeden

Máte doma peklo. Manželka na Vás řve, jen co přijdete z práce. Zdá se Vám frustrovaná, bez nálady. Kudy chodí, tudy chrlí všechen svůj vztek. Nechce Vám dovolit zajít si s kamarády na jedno. Ukažte jí sedm divů světa a uvidíte, že se budete mít doma jako v ráji. Najděte spolu i ten osmí div a pak Vás sama pošle na jedno, abyste si odpočinul.