Vlastní postel a nezávislost

Nemusíte se stěhovat s vlastní postelí, nemusíte ani přespávat u známých a ztratit svojí nezávislost. Ubytovna Praha vám nabízí svoje pokoje, kde budete mít soukromí a nepřijdete ani o nezávislost. Za opravdu levné ceny vám bude k dispozici postel, posezení, lednice i skříň. Uvařit si můžete v kuchyni, kde najdete veškeré vybavení, a teplá sprcha vás čeká v koupelně. Nepřijdete ani o připojení Wi-Fi a televizi.

Pro začátek určitě postačí

Start do života na vysoké škole nebo v novém zaměstnání nemusí být vždy růžový. Hlavně v případě, kdy jste daleko od domova a musíte někde přespávat. Ubytovna Praha sice není luxusní prostředí, jako v hotelu, ale pro nový start do života a daleko od domova, určitě postačí. Základní vybavení, jaké máte i doma a naprosto dostupné ceny pokojů pro každého.