Zájezd s průvodcem po Praze

V současné době existují skutečně skvělé možnosti, že i cizinci si mohou prohlédnout různá zákoutí našeho města Prahy, zvláště když je bude doprovázet Michal Vrkoč (przewodnik po Pradze). Připravené trasy jsou nejen zajímavě sestaveny, ale především jsou doplněny i o všední zážitky, které samozřejmě turisté vyhledávají. Například české proslulé pivo. Ale zpět k průvodci. Michal Vrkoč se v Praze narodil, tudíž není problém se ho při prohlídkách zeptat na jakékoliv zajímavosti, případně si domluvit prohlídku přesně na míru. Zde mohou být součástí i různé vstupy.

Nejčastější prohlídka

Praha má skutečně co nabídnout a rozhodně není divu, že si právě polští turisté vyhledávají průvodce, který má licenci a ještě hovoří skvěle polsky. A to právě je Michal Vrkoč (przewodnik po Pradze). Jeho nejčastější trasou je Strahovský klášter, Loreta, Hradčanské náměstí, nádvoří Pražského hradu, Valdštejnská zahrada, Karlův most, Staroměstské náměstí, kde určitě nikdo nemine slavný orloj a samozřejmostí je Václavské náměstí. Není problém na této trase domluvit vstup na hrad, nicméně není to podmínkou. I tak se procházka Prahou stane velmi významnou událostí.