Zmrzlina všech chutí je tady!

Lehká a přitom chutná!

Pokud ji máte rádi, ale máte po krk umělých a předražených nanuků, vyzkoušejte tu naši. Naše zmrzlina je vyrobena z kvalitních surovin. Nabízíme mnoho druhů a každý si ta přijde na své.

Ledové snění

Zmrzlina, kterou nabízíme, neobsahuje žádné umělé přísady. Nemusíte se tedy bát ji podávat dětem. Nabízíme mnoho druhů zmrzlin, od klasických, na které jste zvyklí, až po naše speciality. Mezi naše speciality patří příchutě jako latté, sacher dort či cheesecake. Dopřejte si luxusní pochutnání, jaké nabízí naše zmrzlina, které je vyráběná dle tradiční receptury. Pokud máte alergii na mléko, či jste diabetik, nemusíte si u nás nic odpírat. Nabízíme varianty bez lepku i dia. Pokud vám nechutnají dia výrobky, můžete ochutnat sorbet, který neobsahuje mléko, ale najdete v něm samé ovoce.

Mlsejte zdravě

Mnoho našich výrobků neobsahuje tuk,což ocení zejména ženy; nemusíte se tedy obávat o vaši linii.