Kurz aktivace šesté čakry vylepší váš život

Věřte nevěřte, ale výsledky studia mých studentů z celé Evropy zlepšili svůj život nejen díky tříměsíčnímu online kurzu na Aktivaci Třetího Oka, ale především svou pílí a snahou změnit svůj život. Mohu vám předestřít své učení, kterým vás v empatií a vlídností provedu, ale když vy sami nebudete chtít svůj život změnit k lepšímu, nic se nestane. Vždy je třeba i vaší vůle a kde je vůle, tam jsou možnosti. Možnosti postoupit o další příčku na žebříku života výše.

Chcete vystoupat k lepším zítřkům?

Staňte se žáky mého kurzu k aktivaci šesté čakry, k aktivaci vaší   i n t u i c e   a zlepšíte svůj život na mnoha úrovních. Pomůžu vám znovuobjevit vaše schopnosti, které se skrývají v každém z nás, jen jsme je během dospívání zapomněli. Jako děti jsme byly obdařeny přirozenou intuicí, ale když ji v nás nikdo nerozvíjel, ustoupila do pozadí. Takže ji máte, jen je potřeba ji probudit a vyslat do světa.  Díky znovuobjevení vaší předtuchy (intuice) znovu poznáte vaše mimořádné schopnosti, o kterých jste možná ani neměli tušení. Jen tak dojdete lepším zítřkům a vyhnete se chybným rozhodnutím, která vás v životě dosud provázela. Budete se umět správně rozhodovat, a to vše beze strachu a bez obav, jak všechno dopadne.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup