Malý dřevěný domek má své výhody

Tentokrát se nebude jednat o malou chatičku na zahrádce. Ačkoliv možnou podobnost zde můžete rovněž vidět. Jedná se o tiny house, které lze přestěhovat na různá místa. Také se vyrábí ve dvou verzích, kdy budou bez vlastních kol nebo i s vlastními koly. Tento dřevěný domek sice nemá mnoho volného prostoru, ale na druhou stranu k bydlení rovněž postačí a navíc vlastník ušetří za náklady na bydlení. Uvnitř bude mít vše, co potřebuje, postel, koupelnu i kuchyňku.

Materiál, který nezklame

Základním stavebním materiálem je dřevo, proto se tiny house řadí k ekologickému bydlení. Mohou to být klidně celodřevěné domky nebo další možností je kovová konstrukce s výdřevou. Ideální jsou KVH hranoly, které jsou dostatečně vysušené a opracované. Rovněž nejvhodnější materiál a to i díky vlastní nízké hmotnosti. Cenově jsou dostupné a i povrchová úprava není nijak složitá. Vnitřní část si lze zvolit podle vlastních priorit, stejně tak jako vhodnou úpravu dřeva. Mimochodem ani zde nemusí chybět praktické textilní tapety. Zkrátka každý si zde vytvoří to nejlepší domácí zázemí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup