Paintball je zábava i adrenalin

Pokud hledáte adrenalin a současně i zábavu, pak je přesně tím pravým pro vás paintball. Tento bezkontaktní sport je založen na simulovaném boji, ve kterém je cílem vyřazení protihráčů střelbou želatinových kuliček. Paintball Praha nabízí nejen samotnou hru, ale také dostatečné školení bezpečnosti s ukázkou, jak zbraň funguje. Nemusíte se tedy obávat, že si nebudete vědět s čímkoliv rady. Jedna hra trvá přibližně pět minut. Stihnout jich tedy můžete opravdu mnoho. Mezi jednotlivými hrami můžete odpočívat, jak vám to bude vyhovovat. Před každou hrou organizátor vysvětlí, oč v dané hře půjde.

Dobrý tip na dárek

Této způsob trávení volného času můžete využít třeba jako netradiční rozlučku se svobodou. Je to také ideální dárek pro každého, kdo nemá rád nudu a stále hledá nové zážitky. Turnaje a tréninky jsou pořádány s nejlepšími hráči paintballu v České republice. Organizátor také zajistí vhodné oblečení pro tento sport. Hráči si přinesou pouze vlastní obuv s dostatečným vzorkem. O bezpečnost se nemusíte obávat. Pokud dodržíte všechna pravidla, nehrozí žádné nebezpečí úrazu. Barva, kterou po sobě kuličky zanechávají, se také dá snadno vyprat.