Naložíme a přestěhujeme vše, co je potřeba

Změnit místo svého působení je vždy složité, ať se jedná o přesun firmy, nebo rovnou celé rodiny. Často se snažíme pomoci si svépomocí, zajistit v dostatečném předstihu potřebnou výpomoc, šikovné, silné ruce, dostatečně velký vůz, obalové materiály, kartonové krabice… Všechno se na nás hrne a celá akce dosahuje rázem obludných rozměrů. Přitom stačí zvednout telefon a obrátit se na profesionály. S námi půjde stěhování po Praze jako po másle!

Spolehlivě a s garancí spokojenosti

Stačí jen zvednout telefon, kontaktovat náš dispečink a domluvit se na podrobnostech. Ideálně v dostatečném předstihu je třeba zamluvit si vhodný termín. Dále je potřeba uvést co možná vyčerpávající seznam všech věcí, s nimiž budeme manipulovat. Pak už jen v den konání zajistíte místo pro parkování poblíž objektu, zpřístupníte nám vstupní cesty a můžeme začít. Respektujeme Vaši časovou vytíženost, proto Vám budeme k dispozici i o víkendech a státních svátcích bez nároku na příplatek, v případě potřeby zajistíme personál na 24 hodin denně. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup