Nechty ako súčasť výzbroje ženy

Žena dokáže upútať pozornosť nielen svojim dekoltom, vlasmi, či eleganciou, ale tiež rukami, o ktoré je potrebné sa rovnako starať. Nielen o pokožku, ale i o ten najmenší detail na nich, na ktorom sa vždy vyníma iná farba laku, či dĺžka. Niekto ich má rád do okrúhla, niekto do roviny a niekto do špicatej formy. Je to jednoduchá súčasť ženy, ktorá rovnako slúži ako pútač pozornosti a nežná ženská výzbroj, ktorá nejednému fešákovi popletie hlavu. Veď prvé sú vidieť oči a potom podanie ruky. A starostlivosť o ne rovnako niečo o vás hovorí.

Keď nejdú vlastné, tak idú umelé

Niektoré ženy zdedili nechty už od prírody, takže starostlivosť o ne nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť a zvládnu sa o ne postarať aj samé. Ale tá, ktorá toľko šťastia nemala si musí nechať pomôcť profesionálnou manikúrou. Buď sa poriadne upravia tie vlastné alebo nalepia umelé. Tými získate rôzne dĺžky aj tvary, farby aj ozdoby a môžete sa nechať takto vystrojiť na ples, aby ladili k šatám alebo na bežné nosenie. Nechajte sa rozmaznávať na každej časti svojho tela.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup