Víno z Pálavy musíte “okoštovat”, říkají místní

Víno z Pálavy musíte “okoštovat”, říkají místní

Vinaři tvrdí, že víno z Pálavy je díky půdě jedinečné a mimořádné. Tak to alespoň tvrdí místní starousedlíci a vinaři. A právě mineralita zdejší půdy způsobuje výraznou chuť vína. Vždyť na místních kopcích se pěstuje víno na desítkách hektarech půdy! Putování za vínem je jednou z nových podob odpočinku. Pokud tedy věříte, ve víně je pravda, pojďte se toulat vinařskými oblastmi jižní Moravy a našimi krásnými Pálavskými vrchy. Poskytneme vám azyl v podobě ubytování pálava a vy můžete navštívit místní vinaře a ochutnat (s mírou) ovoce země a slunce. Neboť víno je umění, je životním stylem, filozofií a projevem radosti ze života.

Putujte po jižní Moravě

Putování za vínem můžete spojit s poznáváním tradičních míst jižní Moravy. Uherské Hradiště, Hodonín, Znojmo… A samozřejmě Mikulov nebo vyhlášený Lednicko-Valtický areál a Pálavské vrchy – to vše jsou synonyma kulturních památek, zachovalé historie a jedinečné atmosféry. Přijďte i vy tuto jedinečnou atmosféru ochutnat! Čeká na vás skvělé ubytování pálava.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup