Bezpečie na cestách aj u kamarátov

Pre našich najmenších vyvinuli výrobcovia tiež malá nafukovacie kresielka, pohovky a postieľky. Kresielka sú skvelá na hranie aj na odpočinok. A keď sa napríklad v lete na záhrade zašpiní, môže ich mamička okamžite vyprať v práčke. Postieľky zas poskytujú potomkom bezpečí na cestách, na návšteve u babičky aj u kamarátov. Svietidlo na baterky je veľmi praktickou záležitosťou. Každý malý capartovi len nerado zaspáva bez prítomnosti rodičov. A keď už sa to naučí, má rado aspoň trochu svetla. Úplná tma je pre neho stále ešte veľkým strašidlom. A preto aj tieto výrobky zaraďujeme medzi vybavenie detského nábytku.

Plne využiteľné výrobky

S využitím detského nábytku,či už to sú pohodlné postieľky, praktické skrinky, nočné stolíky, písacie stoly, knihovničky, úložné boxy a regály, kresielka a pohovky musí byť toto vybavenie bezpečné, musí podporovať fantáziu tých najmenších a predovšetkým musia byť praktické a plne využiteľné. Ide predovšetkým o to, aby sa v izbičke vaša ratolesť cítila útulne a v bezpečí. Tiež vreckové svietidlá urobia potomkom veľkú službu ak bude v noci chcieť ísť napríklad do spálne. Môže si totiž svietidlo vziať so sebou.

Bezpečie na cestách aj u kamarátov
4.3 (85%)4