Splnenie sna máte na dosah

http://autopozicovna-mibel.eu/

Chcete sa povoziť na nablýskanom BMW, ale neviete, kde ho zohnať ? Jednou z možností je naša požičovňa aut Žilina, ktorá aj takýto kúsok vlastní. Akýkoľvek automobil Vám môžeme požičať minimálne na 3 dni, takže si môžete užiť rýchlu a neopakovateľnú jazdu kamkoľvek a s kýmkoľvek. Keďže sme väčšia spoločnosť, nemusíte si svoj vybratý model prevziať len v Žiline, na výber máte ďalších 10 slovenských miest. Veríme, že aj táto informácia Vás presvedčí k tomu, aby ste si svoj sen vyplnili a za skutočne priaznivú cenu zažili skvelé dobrodružstvo.

Spokojnosť je zaručená

Vôbec sa nemusíte obávať, či bude vybratý model v dobrom stave, sami uvidíte, že je v tom najlepšom. Naši technici kontrolujú technický stav každého kusu zakaždým keď sa vráti k nám a samozrejme aj predtým, ako má poslúžiť inému zákazníkovi. Naša povesť je pre nás dôležitá, preto si v žiadnom prípade nemôžeme dovoliť ani najmenšiu chybu. Profesionalita a precíznosť sú vlastnosti, ktorých sa stále držíme a vďaka ktorým sa k Vám klienti vždy spokojní vracajú.